R30/1209 Roger tolókapunyitó motor
380V 3 fázisú tolókapunyitó motor maximum 1200 kg kapusúlyig. Mechanikus végálláskapcsolóval.
Megosztom itt:
Részletek
- Vezérlőegység nélkül
- Mechanikus végálláskapcsoló
- Tápfeszültség 380V
- Maximális kapusúly 1200 kg
- Maximális tolóerő 850 N
- Sorszámozott kulccsal zárható kireteszelő kar
További információk
| Kapusúly | 1200 kg |
|---|---|
| Motor kategória | Hagyományos |
| Motor típusa | Tolómotor |
| Nyomaték | 850 Nm |
| Sebesség | Hagyományos |
| Tápfeszültség | 380 V |
| Üzemhányad | 50% |
| Végállás kapcsoló | Mechanikus |
