KIT R21/356 Roger szárnyaskapunyitómotor-szett
230 V kapunyitómotor-szett maximum 3,5 méteres kapuszárnyakhoz. INOX süllyesztődobozban. 105°-os nyitáshoz.
Megosztom itt:
Részletek
Szett tartalma:
- 2 db R21/351 motor
- 1 db H70/200AC/BOX vezérlőegység
- 2 db E80/TX52 távirányító
- 1 db H93/RX22A/I vevőkártya
- 1 pár R90 Fotocella
- 1 db FIFTHY 230 V villogólámpa
- 2 db FU103 INOX süllyesztedoboz+ KT229 standard szerelési tartozékok inox süllyesztődobozhoz
- 2 db RL650 kireteszelő kar
- Sorszámozott kulccsal zárható kireteszelő kar
További információk
| Kapuszárny mérete | 3,5 m |
|---|---|
| Motor kategória | Hagyományos |
| Motor típusa | Földbe süllyesztett motor |
| Nyomaték | 300 Nm |
| Sebesség | Hagyományos |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Üzemhányad | 30% |
| Végállás kapcsoló | Mechanikus |
