BR21/354 Roger Brushless szárnyaskapunyitómotor-szett
36V földbe süllyesztett kapunyitó motor szett szuper intenzív használatra, maximum 4,5 méteres kapuszárnyig. 105°-os nyitáshoz. Üzemhányad: 100%
Megosztom itt:
Részletek
Szett tartalma:
- 2 db R21/351 motor 2 méter kábellel
- 1 db B70/2DCHP vezérlőegység
- 2 db E80/TX52 távirányító
- 1 db H93/RX22I vevőkártya
- 1 pár R90 Fotocella
- 1 db R92/LED24 villogólámpa antennával
- 2 db tüzihorganyzott süllyesztődoboz
- 2 db RL650 kireteszelő kar
- Sorszámozott kulccsal zárható kireteszelő kar
További információk
| Kapuszárny mérete | 4,5 m |
|---|---|
| Motor kategória | Brushless |
| Motor típusa | Földbe süllyesztett motor |
| Nyomaték | 300 Nm |
| Sebesség | Hagyományos |
| Tápfeszültség | 36 V |
| Üzemhányad | 100% |
| Végállás kapcsoló | Mágneses |
