BG30/1504/HS Roger Brushless gyors tolómotor
Szénkefe nélküli 36V GYORS tolókapunyitó motor maximum 1500 kg kapusúlyig, mágneses végálláskapcsolóval szuper intenzív használatra. B70/1DCHP inverteres vezérlő egységgel. Üzemhányad: 100%.
Megosztom itt:
Részletek
Felhasználás szuper intenzív, nagy méretű/súlyú kapuk mozgatása
Tápfeszültség: 230 V
Motor tépfeszültség: 36 V
Nyitási sebesség: 25 m/min
Motor max. teljesítmény: 650 W
Sorszámozott kulccsal zárható kireteszelő kar
További információk
| Kapusúly | 1500 kg |
|---|---|
| Motor kategória | Brushless |
| Motor típusa | Tolómotor |
| Nyomaték | 1000 Nm |
| Sebesség | Gyors |
| Tápfeszültség | 36 V |
| Üzemhányad | 100% |
| Végállás kapcsoló | Mágneses |
