H30/643 Roger tolókapunyitó motor
230V tolókapunyitó motor maximum 600 kg kapusúlyig. Mechanikus végálláskapcsolóval.
Megosztom itt:
Részletek
- Maximális kapusúly 600 kg
- Beépített H70/104 AC vezérlőegység
- Mechanikus végálláskapcsoló
- Tápfeszültség 230V
- Maximális tolóerő 300 N
- Sorszámozott kulccsal zárható kireteszelő kar
További információk
| Kapusúly | 600 kg |
|---|---|
| Motor kategória | Hagyományos |
| Motor típusa | Tolómotor |
| Nyomaték | 300 Nm |
| Sebesség | Hagyományos |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Üzemhányad | 50% |
| Végállás kapcsoló | Mechanikus |
